The Endless Spiral - Final Fantasy Agito
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy részese Orience világának, s válj Agitová!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sirály naptár - Idővonal

Go down 
SzerzőÜzenet
Ace
Admin
Ace


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 01.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Sirály naptár - Idővonal Left_bar_bleue10/100Sirály naptár - Idővonal Empty_bar_bleue  (10/100)
AG:
Sirály naptár - Idővonal Left_bar_bleue10/10Sirály naptár - Idővonal Empty_bar_bleue  (10/10)

Sirály naptár - Idővonal Empty
TémanyitásTárgy: Sirály naptár - Idővonal   Sirály naptár - Idővonal I_icon_minitime2015-06-09, 17:24


Sirály naptár

(1.-től a 339. évig)

1. év, Hideg hónap (Október) 13. – A Suzaku Kristály megjelenik Orience világában. Azoknak, kik köré gyűltek, egy célt adott: az Agitonak meg kell születnie. Ennek érdekében a megalapították a ma ismert Mágia Akadémiáját, s kadétokat soroztak be. A mágia tanulásával a rubrumiak képessé váltak a szörnyetegek legyőzésére, illetve sebesült társaik meggyógyítására. A varázslat új magaslatokba emelkedett.

28. év, Víz hónap (Február) 26. – Genbu Peristyliuma Loricában kapott helyet. Ahogyan a nemzet virágzásba kezdett, a városok is terjeszkedtek. A Genbu Kristályt egy szakadékban lelték meg. Az utóbbi az első szemtanúkat L’Cievé választotta, s egy közülük, Urshanabi a Kristály védelmezésének érdekében hozta létre a Peristyliumot, annak reményében, hogy az Agito Genbuban születhessen meg. A Kristálytól kapott áldásnak köszönhetően a loricaiak növelték fizikai erejüket – ez a loricai lovagok születését eredményezte.

123. év, Szél hónap (Április) 4. – Az Akadémia befolyásának nőttével Rubrum, Togoreth, Iscah és Eibon régió lakói jobban szimpatizáltak Suzakuval. A törtetlen béke megtartásáért egy federáció kezdett létrejönni, a Vörös Madár szívében.
Az Akadémia szörnytámadás áldozatává válik, s mivel a segítség nem érkezhetett meg időben, kénytelen volt a L’Cie erejéhez nyúlni.

123. év, Szél hónap (Április) 17. – Látván a Mágia Akadémia roppant erejét, Togoreth, Iscah és Eibon hajlandóságot mutattak arra, hogy Rubrum régióval egybeolvadjanak. Létrejött a Rubrum Fejedelemség.

141. év Szirt hónap (November) 29. – Konfliktushelyzet bontakozott ki északon, a Genbu Peristylium irányítását illetően. Lorica küzdelembe kezdett szomszédjaival, különösen Berithel.
A háborús helyzetnek köszönhetően Berith ereje megfogyatkozott. Bár a harcokat tovább szították, a monarchiája voltaképpen teljesen kipusztult, egy járványnak hála. A helyzetet kihasználva Lorica lovagjai – a Kristály áldását kihasználva – lesújtottak a vezető hiányában szenvedő Berithre. Ezt követően Lorica magához gyűjtötte a leigázott városokat, s ezáltal létrejött a Loricai Szövetség.

178. év, Láng hónap (Május) 19. – Yezel lordja, Jorg Paradis volt az első szemtanúja a Byakko Kristálynak, a vadonban tett látogatása során. Kapcsolatba került a megjelölt L’Cievel és megalkuvásukkal a Kristályból eredendő áldás az övé lett: nagy, fejlett technológiához jutott. Három éven belül új fegyverekre tett szert, melyeket ágyúknak és puskáknak nevezett el. Orience még nem látott ehhez fogható erőt. Ezt a hatalmat kihasználva Jorg meghódította Yezelt, s új várost épített északon, melyet Ingramnak nevezett el.
Hódításait követően bejelentette a Milites Birodalom születését, és császárrá koronáztatta magát. Ezt követően Jorg elrendelte a Byakko Peristylium megalapítását, majd Cetme felé terjeszkedett.

197. év, Vihar hónap (Augusztus) 21. – Rilochy területén a Seiryuuk éltek, kik kapcsolatba léptek a Kék Sárkány – a negyedik – Kristállyal. Az áldásának hála parancsolni tudtak a szörnyeknek. Az erejük felismerésével szentélyt építettek a Kristály köré, annak megvédésének az érdekében.
A szentélyek papjai és papnői egybegyűltek, ezzel monarchiát és a Seiryuu Királyságot megalapítva. A közeli falvakat engedelmességre bírták.

218. év, Szikla hónap (Március) 31. – Annak érdekében, hogy még erősebb harci gépezeteket hozhassanak létre, a Milites Birodalom megalapította a Kristály Ügynökséget (röviden K-ügynökség). A Byakko Kristályból származó technológiát hatásosan fejlesztették, így a gépgyártás is felgyorsulhatott.
Az új, erősebb fegyverek birtokában Milites háborúba kezdett szomszédjával, Loricával. Berith romjainál letelepedve a nagy tűzerővel bíró birodalmiak visszaszorították Lorica lovagjait. Az utóbbiak csupán egy darabig vághattak vissza közelharcban, de a tankokkal és a légi erővel szemben nem állhatták a sarat. Ezernél is több loricai esett áldozatul a háborúnak, ahogyan a birodalmiak egyre előrébb törtek. Végső megoldásként Genbu a L’Ciere támaszkodott, melyre Milites nem számíthatott. A háború Byakko visszavonulásával zárult.

223. év, Ég hónap (December) 10. – A Seiryuu Kristály áldása Rilochytól az összes környező falvakig eljutott. Ezeken a helyeken toborzások kezdődtek el, miután egy ember irányítása alá legalább ezer szörny juthatott. Annak ellenére, hogy a bestiák kordában tartása nagy létszámban bonyolultnak bizonyult, Seiryuu hadereje méltónak bizonyult Rubrum mágusaihoz, valamint Lorica lovagjaihoz.

241. év, Föld hónap (Július) 8. – A Byakko és Genbu közti háborút követően Lorica megoldást keresett, miképp lehet a Birodalom felfegyverzett légióival dacolni. A Kristály energiájából hatékony fegyvereket és strapabíró páncélokat kovácsoltak, melyeket „Agito felszereléseknek” neveztek el. Az L’Cie jóváhagyásával minden üzembe egy-egy, a Kristályból származó szilánkokat helyeztek, hiszen annak erejét felosztott formában is képesek voltak hasznosítani. Genbu változatos, minőségi fegyverei és eszközei gyorsan terjedtek.

251. év, Hideg hónap (Október) 10. – Seiryuu Roshanáig terjesztette ki fennhatóságát, majd Eibonig kívánt előrehaladni. Összetűzésbe került a Rubrum Uradalommal, s mivel nem ismerték a diplomácia lényegét, háború tört ki a két nemzet között. Habár kezdetben Seiryuu létszámbéli fölénye okán felülkerekedett Rubrum mágusain, szervezetlenségük megkérdőjelezte győzelmét. Suzaku jól kimért taktikával sikeresen elvágta a Seiryuu erősítéseit a frontvonaltól, így az utóbbinak nem volt más választása, mint visszavonulni. A háborút a Vörös Madár nyerte meg.

252. év, Szikla hónap (Március) 31. – A bukást követően Seiryuu egyre több erőt kívánt a Kristályától. Lakói új hatalmat kaptak: irányítást a sárkányok fölött. Akiknek nem volt elég eme kiváltáság, a Kristályuk akarata ellen fordultak, sőt mitöbb sárkányhúson kezdtek el lakmározni, miután éhínség tört ki. Amint a veszély elhárult, csupán élvezetből táplálkoztak a „tiltott gyümölcsből”, mely felbőszítette a Kristályt, így áldásainak mértékéből visszavett. A kialakult káoszban az utóbbi ereje halványulni kezdett, mely Orience egyensúlyát veszélyeztette. Ezt látvány megjelent a Soryu Kristály, hogy visszaállítsa azt. Három L’Ciet jelölt, hogy azok a Narakuba pecsételhessék a sárkány átkától megtorzult Seiryuu lakosokat. A Kristályuk eltűnt Orienceből.

273. év, Szél hónap (Április) 1. – Az L’Ciek – akik elzárták a Seiryuukat – irányítása alatt az akkor már Soryunak nevezett régió gyors változáson ment keresztül. L’Cie Akagane királynővé koronáztatta magát, hogy a ma ismert Concordia Királyságot stabilizálhassa. L’Cie Minatsuki létrehozta az Akatoki testőrséget, melynek feladata a királynő védelme lett. Továbbá L’Cie Shirotae keze alatt megépült a királyi palota, ami a mai napig Mahamayuri Királyi Kapitóliumának neveznek.

297. év, Láng hónap (Május) 27. – Mivel a Suzaku Kristály csak a mágiát ajándékozta, s azt is csak az Akadémia kadétjainak, a nemzet módot keresett arra, hogy ezt a kiváltságot felerősítsék. Ennek érdekében az Akadémia létrehozta a Mágia Hivatalt. Tagjai finomítottak az egyes mágia ágakon, hogy azok bizonyos területeken még hatásosabban működhessenek. Az új rendszert kihasználva a kadétokat különböző osztagokra bontották, annak megfelelően, melyik mágiatípusban voltak eredményesebbek (pl. Jég osztag, Gyógyító osztag, stb.).

301. év, Szirt hónap (November) 22. – Az új haderővel felfegyverzett lovagokkal Genbu készen állt, hogy bosszút álljon Byakkon. A seregek ismét Berithnél ütköztek meg, s ezúttal a loricaiak kerültek fölénybe: fegyvereik még a legkeményebb acélt is áthasították, páncéljaik pedig a legerősebb ütéseket is kibírták. A Birodalom L’Cie segítségért nyúlt. A lovagok tehetetleneknek bizonyultak az utóbbi ellen, de is így komolyabb veszteségek nélkül visszavonulhattak. Páncélzatukat megerősítették, hogy a dacolhassanak az L’Cie hatalmával, s ennek köszönhetően a háború el is dőlt.

308. év, Föld hónap (Július) 14. – A háborús veszteségeket látvány Milites új fegyverprojektbe fogott. A K-ügynökség különböző módokat keresett arra, miképpen lehet a Kristály energiáját felhasználni. A még nem látott erőforrás új fegyvertípust eredményezett, melynek adottsága túltett a tankokon és a léghajókon. „Magitek Páncélnak” nevezeték el. Az új fegyver reakcióideje és mozgékonysága kimagasló volt, irányítása jóval könnyebbnek bizonyult a tankokénál. Felfejlesztett tűzereje méltó volt Lorica lovagjahoz.

313. év, Ég hónap (December) 8. – Mivel a Soryu Kristály hasonló hatalommal bírt, mint a Seiryuu, a népnek a sárkányokkal való békés együttélést biztosította. Tervbe iktatták a sárkányok milíciai használatát, de szervezettségre volt szükség. A seregek autonómiáján csökkentettek, valamint a királynő és az Akatoki testőrség közvetlen irányítása alá kerültek. Az Őrség képes volt az engedetlen sárkányokat a milíciába, valamint hierarchiába rendezni. Különböző rangsorolás alapján osztották be azokat annak érdekében, hogy irányításuk könnyebbé válhasson. Az új sereg ezzel két részre oszlott: az emberi katonákra és az utóbbiak által irányított lényekre. Számaik még így sem voltak egyenlő elosztásban: a milícia 90%-át sárkányok alkották. Ebből adódóan létrehozták a „Kevert Osztagot”, melyet mind emberkatonák, mind sárkány, s mind szörnyek alkottak. Csakis az Őrségen belül akadtak olyanok, kik sárkányokon lovagolva szállhattak harcba, ám ezeket az erőket a Királyi Kapitólum védelmére utasították.

315. év, Vihar hónap (Augusztus) 8. – Miután Milites már futószalagon gyártotta a Magitek Páncélokat, fontolóra vette Lorica megtámadását. A cél az új fegyvertípus tesztelése volt. A lovagok még így is nagyon előnyben részesültek, hála a Genbu Kristály áldásából nyert felszereléseknek, de számukra is nagy nehézséget okozott a Magitek Páncélzat szétverése. Mivel az utóbbiak lefoglalták őket, a birodalmi milícia túlnyomó létszámával nem tudtak mit kezdeni. Milites szépen lassan visszanyomta a loricaiakat a Genbu Peristylium kapuihoz. Érezvén, hogy a Kristályt veszély fenyegeti, a Genbu L’Cie akcióba lendült. Habár a Birodalom elérte célját, a Magitek próbatételét, nem vállalt több veszteséget: visszafogta erőit.

317. év, Jég hónap (Június) 11. – Concordia alapítása utáni egy évig Soryu békés viszonyban maradt szomszédjaival, ám ahogy hadereje növekedett, a viszálykodás Rubrummal fokozódott. Hogy seregét próbára tegye, Soryu megelőző támadást mért egy eiboni falura. Suzaku mindezt háborús kezdeményezésnek tekintette. Mivel földrajzilag előnyben részesült, az Uradalom az egész hadseregét Eibonba vezényelte. A mágusokból álló sereg 32 egységre oszlott, s több mint 40.000-es létszámmal bíró kisegítő csapatával felelt a concordiai invázióra. Bár Soryu négy Kevert Osztagának 30.000 fős csapata, Suzaku a sárkányok hatalmas erejétől súlyos veszteségeket szenvedett. Ennek ellenére csupán a frontvonal tudott átszakadni, s egy idő után Soryu visszafogta seregét, véget vetvén a háborúnak. Az ok a Mahamayuriban történő, trónörökösödési kérdésnek a konfliktusa volt.

339. év, Szirt hónap 29. – Mivel az Uradalom csak épphogy menekült meg a háború szörnyűbb veszteségeitől, új erőforrásra volt szüksége. A Mágia Hivatal tudomást az Eidolonoknak nevezett, más világokból származó bestiákról, melyek megidézése szintén a Kristály áldásából származott. Habár a mágusok képesek voltak ezeket a monstrumokat előhívni, az Eidolonok rövid ideig maradhattak Orience világában. Kérdésessé vált, hogy e lényeket a milíciában is használják, hiszen az idézett bestia a használó életenergiájából merített erőt. A kockázatok ellenére mégis rendszeres alkalmazással hívtak elő Eidolonokat. Egy darabig még a Genbu L’Ciet is képesek voltak feltartóztatni, de e létsíkon való maradásuk veszélyes szintig emelte a rubrumi idézők életenergia-csökkenését. Néhány bestiát el is zártak, mert már az előhívásuk is túlontúl nagy kockázatokkal járt. A kisebb Eidolonok használata gyorsan terjedt, hátrányaiktól függetlenül. Az első Idéző Ezred ebben az évben jött létre.
Vissza az elejére Go down
https://finalfantasyagito.hungarianforum.net
Ace
Admin
Ace


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 01.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Sirály naptár - Idővonal Left_bar_bleue10/100Sirály naptár - Idővonal Empty_bar_bleue  (10/100)
AG:
Sirály naptár - Idővonal Left_bar_bleue10/10Sirály naptár - Idővonal Empty_bar_bleue  (10/10)

Sirály naptár - Idővonal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirály naptár - Idővonal   Sirály naptár - Idővonal I_icon_minitime2015-08-01, 23:46


(343.-tól 842. évig)

343. év, Ismeretlen hónap – Iscah nyugati részén, a Meroe régióban, ahol Milites és Rubrum határai érintették egymást, állandósultak a konfliktusok. A határral kapcsolatos egyik disputálás alkalma jelentette a két nemzet közti háború kezdetét.
Míg Rubrum egy ezrednyi mágust állított a határaira, Milites az egyik Magitekkel ellátott géposztagát vetette be.  A harc mágia és gépek között zajlott, de úgy tűnt, a Magitek technológia nagyfokú védelmet nyújtott a varázslat ellen. Suzaku frontja összeesés szélén állt, míg Byakko majdnem kiűzte azt a Meroe régióból. Az Uradalom első idéző százada alkalmasnak időnek vélte a harcba való bocsátkozást: Rubrum hívói nem egy, hanem több Ifritet hívtak elő, hogy elűzhessék a birodalmi légiókat. A sikert látván az Akadémia levonhatta a következést, miszerint az Eidolonok a mágiánál jóval nagyobb erővel bírtak, a Mágia hivatal kutatásba kezdett, miképpen lehet az idézett szörnyek használatát eredményesebbé tenni.  

348. év, Szirt (November) hónap 17. – Nem sokkal a Militesszel vívott háború után Lorica ráeszmélt a tényre: amíg csak a Kristály biológiai eredetű áldását aknázza ki, ténylegesen nem győzheti le riválisát. Genbu elsődleges célja egy háborús szerkezet létrehozása volt, amely kompenzálhatja a kevés katonai létszámot. Lorica ura azonban emellett többet kívánt: egy olyan fegyvert, aminek az ereje egy L’Cie-jéhez mérhető. Ennek eredményeképpen Genbu megalkotta a Király Kardját és Vértjét. Az új penge képes volt egy L’Cie-t kettéhasítani, s a pajzs az utóbb majdhogynem összes támadását sikeresen hárította. A loricai király minél többet akart legyártani, de a találmányok nem voltak bebiztosítva, illetve a Kristály energiáját túlságosan lecsapolták. Kreálásuk még így is parancsba lett adva, ám kapkodva leállt, miután a kovácsok azt észlelték, hogy a folyamat Fekete Teknőc Kristályát roppantul legyengíti.

357. év, Tűz (Január) hónap 7. – Az idő múlásával a négy nemzet milíciai hatalma drasztikusan megnőtt. Mindannyian az egymás feletti dominanciára vágytak, ami megnehezítette a háború kitörésének a pillanatának a lelassítását. A saját Kristályukhoz fordultak, hogy olyan erőhöz jussanak, ami például a Király Kardjáéval vehette fel a versenyt. A Milites Birodalom hasonló problémát követett el, hiszen annyi energiát használt a gépfegyver- és Magitek-gyártáshoz, hogy az válság felé terelte a nemzetet. A mostoha idők ellenére mind a négyen úgy vélték, a túlélésük kulcsa Orience teljes meghódításában rejlett.
Rubrum és Milites tovafolytató perpatvara lehetőséget adott Concordiának arra, hogy meglepő csapást mérjen a vörös madárra. Az idéző század a Nagy Eidolon, Leviathan hívásával visszaverte a támadást, elpusztítván az Innsmouth közelében tartózkodó sárkánysereget. Amikor Byakko ki akarta használni az uradalmi kettéosztódást, a Lorcai Szövetség egy védtelen határon rohanta le. A Nagy Oriencei háború a négy nemzet zűrzavarral-teli konfliktusában kezdődött meg: a Birodalom 100.000-es létszámú hadsereggel a Rubrumhoz tartozó Meroere támadt. Lorica a lovagjait készítette fel arra, hogy Byakkot Berithnél lephesse meg. A király maga – a Király Kardjával és Mellvértéjével felszerelve – Juhanla régióból Iscahba masírozott, hogy orvul üssön Militesen. A Suzaku L’Cie Iscahban várt, a birodalmi rohamozás megállításának az érdekében, aki – főleg a király dölyfössége miatt – ugyanakkora eséllyel bírt, a loricai uralkodó Kristály-gyártmányú fegyverzetéhez képest. A Birodalom és az Uradalom patthelyzetbe került: a Magitekkel ellátott gépei Iscahba lettek küldve, mind Suzaku, mind Genbu megfékezéséért, így krízishelyzet alakult ki, amikor a Lorcai Szövetség erősebb törekvéseket kísérelt meg Berithben. A Byakko L’Ciet bevetésre küldték, hogy megvédje a birodalmi határokat a Genbu előretöréstől.

359. év, Szél (Április) hónap 4. – A Nagy Oriencei háború mind a négy nemzet energiáját felemésztette. A Kristályok ereje gyengült, elvégre állandósult fegyver, páncél és mágia utáni igény. Már maguk a Kristályok hívták vissza L’Ciejeiket, hogy védjék meg a fatálisan legyengült Peristyliákat. A helyzet lassacskán mindenki előtt világossá vált, szerte Orienceben. A jeles napon a nemzetek fegyverszünetet kötöttek, a béketárgyalásokra felkészülvén.

361. év, Szél (Április) hónap 28. – A véres háborút követően Orience tájai drasztikusan megváltoztak: Berith elsivatagosodott, Innsmouth – Leviathan hatalmas ereje okán – eláradt. A loricai király és a rubrumi L’Cie csatározása miatt Iscah romokká vált. A négy nagyhatalom újjáépítésen és a károk elsimításán fáradozott, amíg a megegyezés két évvel később meg nem született. Kompromisszum-által teremtett határok jöhettek létre: míg Innsmouth rubrumi fennhatóság alá került, Meroét igazságosan osztották meg az Uradalom és a Birodalom között. A békekonferencia a közeljövőben esedékes konfliktusok szabályait is megszabták, amit Pax Kódexnek neveztek el. A szabályzat főképp azt akadályozta meg, hogy a hódítások alkalmával a L’Ciek ne segíthessenek, hiszen a Kristály eleve rengeteg energiát emésztene fel, a háborúhoz szükséges eszközök legyártásával.

400-as évek eleje, Ismeretlen hónap – A négy nemzet közt létrejött a Fabula Szerződés. Ez az egymás közötti agressziót gátolta meg, hiszen a Kristályok még mindig labilis állapotban voltak. A Fabula Szerződés egy szolid megegyezés volt, ami a Peristyliumok kényszerű, hosszas békés együttélését jelentette.

432. év, Hő (Szeptember) hónap 15. – A Pax Kódex és a Fabula Szerződés feljegyzését követően Rubrum rájött, hogy olyan milíciára volt szüksége, ami a Mágia Akadémiától függetlenül működhetett. Mint a nemzet vezetője és az Akadémia igazgatója, felelősséggel tartozott minden hadügyi döntésért. Persze mióta figyelme a létesítményben zajló kiképzésekre korlátozódott, a diákok oktatása mellett egy külön milícia kinevelése bonyolultnak bizonyulhatott volna. Egy új törvényen alapuló hatalom jöhetett létre, Hadügyi parancsokság néven. Vezetése a parancsnok kezébe került, kinek jogává vált a csapatok bevetése, fegyverek fejlesztése, s kötelességévé vált a fontos békeidőben történő hadműveletek levezetése. A parancsnokság bevezetését követően a Mágia Akadémia külön intézményként kezdett el funkcionálni.

512. év, Hő (Szeptember) hónap 30. – A hosszantartó béke ellenére Rubrum kisebb konfliktusokba ütközött. A helyzet megkövetelte, hogy a Hadügyi parancsnokság új projektbe kezdjen. A Fegyverkutatási labor létrehozásával új milíciai felszereléseket kívántak feltalálni. A laborban dolgozó kutatók munkájának köszönhető az első potionok – bájitalok – feltalálása és azok harcban való használata.

533. év, Ismeretlen hónap – Az első Fegyverkutatási labor sikerét követően kibővült egy másodikra, ami a harci felszerelések tartozékok legyártását tették lehetővé. Az idő múlásával a harmadik labor a chocobokkal kapcsolatos kutatásokat vették kézbe, míg a léghajók a negyedik ellenőrzése alá kerültek.  842-re, az ötödik labor új gyalogsági fegyverprojektbe kezdhetett, míg a hatodik hasonlóan tett, a kadétok felszerelésének a kibővítésének érdekében.
 
832. év, Vihar (Augusztus) hónap 15. – A L’Cie Theo eltűnésével, Cid Aulstyne, a Milites Birodalom marshallja elkezdhette uralkodását. A hivatalnoki kar minden Magitek páncél irányítását a milícia kezébe adta, mellyel a sereg gyenge politikai befolyását nyers erővel kompenzálhatta. Ez a terv részben működött, hiszen számos olyan militesi ember volt, akik a császárért akár az életüket is kockáztatták volna. Cid – főként milíciai egyeduralmának köszönhetően – teljes jogban átvehette az irányítást Byakko felett.

841. év, Szirt (November) hónap 19. – Ciddel a Milites Birodalom élén, a Suzaku-Byakko határokon összetűzések kezdődtek meg. A régió lakóira kettős hűség volt jellemző, mivel a Nagy Oriencei háborút követően az egész területet újból felosztották. A birodalmi hadsereg előretörésbe kezdett, levervén mindenfelé ellenállást.
A rubrumi Hadügyi parancsnokság felelt erre a fenyegetésre, s egy csoportnyi különleges erőt állított a peremvidékre, hogy a birodalmi rohamot sikeresen háríthassa. Amikor úgy tűnt, egy újabb háború veszi kezdetét, a Byakko L’Cie megjelent. Mindkét fél attól tartott, a Kristály őrzőjének a megjelenése újabb katasztrófa teljes esemény katalizátora lenni, így mind Rubrum, mind Milites a visszavonulást választotta. A L’Cie felbukkanása enyhítette a szituációt, de a két nemzetben uralkodó feszültség még így is hatalmas volt.

842. év – Az oldal jelenlegi éve.
Vissza az elejére Go down
https://finalfantasyagito.hungarianforum.net
 
Sirály naptár - Idővonal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Endless Spiral - Final Fantasy Agito :: Általános :: Rubicus-
Ugrás: